Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту ARCHICAD 21 компанії GRAPHISOFT.

ARCHICAD 21Нові можливості   ARCHICAD 21:

Інструмент Сходи
Інструмент Огорожа
Вбудований в ARCHICAD 21 механізм візуалізації CineRender, заснований на механізмі MAXON Cinema 4D 18
Класифікація Елементів
Виявлення Колізій

та інші...

Детальніше...

Хочете купити ліцензійний ARCHICAD 21 - звертайтеся по:
телефону в Харкові - (057) 764-88-24
e-mail- info@autocads.com.ua

Наша компанія здійснює поставки ліцензійних систем автоматизованого проектування по всій території України. Телефонуйте або пишіть, ми запропонуємо оптимальне рішення за найкращою ціною!

Другие новости и события

Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту PRO100 v6
13.06.2017
Програма PRO100 v6 призначена для проектування корпусних меблів. Основною перевагою PRO100 v6 як і ранніх версій залишається простота в освоєнні і роботі, крім цього програма може автоматично підраховувати вартість проекту, отримувати звіти про витрати матеріалів і комплектуючих і готувати підсумкову картинку виняткової якості. Разом з тим в програмі з'явилися нові інструменти які прискорюють процес проектування та нові можливості для ще більш детального опрацювання проекту.
Оновлено розділ "каталог продуктів". Додана інформація по программному продукту ARCHICAD STAR (T) Edition 2017 компанії GRAPHISOFT.
08.06.2017
В основу ARCHICAD STAR (T) Edition 2017 покладена передова технологія Інформаційного Моделювання Будівель, реалізована в ARCHICAD 20. Версія ARCHICAD STAR (T) Edition 2017 створена з урахуванням специфічних вимог невеликих проектних організацій і містить всі інструменти, необхідні для створення планів поверхів, розрізів, фасадів, 3D-видів і деталей. Тепер підвищена продуктивність і суттєві удосконалення роботи над проектною документацією доступні і в STAR (T) Edition 2017.
Обновлен раздел "каталог продуктов". Добавлена информация по программе CAM350   предназначенной  для всесторонней проверки, отработки на технологичность и выпуска документации  для  производства  печатных  плат.
29.05.2017
С помощью программы CAM350 удается выявить и ликвидировать допущенные ошибки и неточности проектирования, а также оптимизировать технологичность конструкции печатных плат.